fbpx

Czujecie motyle w brzuchu?

Marzy Wam się ślub plenerowy, ale nie macie koncepcji jak go zorganizować, a może ceremonia zaślubin w katedrze? Może odpowiedni dla Was będzie ślub humanistyczny? Wesele w pałacu, nowoczesnej sali, a może w ogrodzie? Jesteście szczęśliwi, ale jednocześnie czujecie niepokój lub pustkę w głowie, jak to wszystko zorganizować, od czego właściwie zacząć?

W każdej z tych i innych sytuacji warto zwrócić się o pomoc do konsultantki ślubnej.

Celebrujcie te chwile i cieszcie się nimi.

Będę koordynowała wszelkie działania od podpisania umowy, aż do ostatniej godziny przyjęcia weselnego.  Będę po to abyście Wy i Wasi bliscy w pełni mogli się cieszyć wyjątkowymi chwilami, byście czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

 

Swoją ofertę podzieliłam na kilka kategorii, tak aby każdy z Was znalazł tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Czytaj o mnie

Uroczystości

Macie ochotę zorganizować uroczystość, spotkanie rodzinne lub w sposób szczególny celebrować spotkanie przyjaciół. Pomogę Wam je zorganizować, wspólnie wytypujemy odpowiednie miejsce na celebrację, oraz sposoby ma uatrakcyjnienie tego zdarzenia. Będziecie chcieli mieć dokumentację fotograficzną lub inną pamiątkę, wszystko
jest w zasięgu ręki. Organizuję uroczystości:

  • komunie
  • jubileusze
  • rocznice ślubu
  • spotkania rodzinne
  • inne
Biały motyl