fbpx

Czujecie motyle w brzuchu?

Marzy Wam się ślub plenerowy, ale nie macie koncepcji jak go zorganizować, a może ceremonia zaślubin w katedrze? Może odpowiedni dla Was będzie ślub humanistyczny? Wesele w pałacu, nowoczesnej sali, a może w ogrodzie? Jesteście szczęśliwi, ale jednocześnie czujecie niepokój lub pustkę w głowie, jak to wszystko zorganizować, od czego właściwie zacząć?

W każdej z tych i innych sytuacji warto zwrócić się o pomoc do konsultantki ślubnej.

Celebrujcie te chwile i cieszcie się nimi.

Będę koordynowała wszelkie działania od podpisania umowy, aż do ostatniej godziny przyjęcia weselnego.  Będę po to abyście Wy i Wasi bliscy w pełni mogli się cieszyć wyjątkowymi chwilami, byście czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

 

Swoją ofertę podzieliłam na kilka kategorii, tak aby każdy z Was znalazł tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Czytaj o mnie

Ślubne SOS

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale z jakiegoś powodu okazało się, że do ceremonii ślubnej pozostał go niezwykle mało, albo po prostu chcecie aby Wasz ślub odbył
się nadzwyczajnie szybko. Może któryś z elementów misternie przez Was komponowanej układanki, tuż przed terminem uroczystości wypada. Zdenerwowanie i panika biorą górę. Co zrobić? Najlepiej zwróć się do mnie. Razem przeanalizujemy sytuację i znajdziemy rozwiązanie. To jest przecież Wasz ślub, a więc:

  • wytypuję wspólnie z Wami miejsce organizacji ślubu i wesela
  • sporządzę harmonogram przygotowań, budżet oraz scenariusz uroczystości
  • będę wsparciem przy wyborze menu, alkoholi, stołów tematycznych i słodkiego
  • będę w kontakcie z podwykonawcami, dokonam rozliczeń finansowych
  • i oczywiście zadbam o wszystkie szczegóły, tak abyście w tym dniu myśleli tylko o Sobie
Biały motyl