fbpx

Kim jestem?

Osobą, której satysfakcję sprawia organizacja projektów wymagających kreatywności
i pomysłu. Certyfikowanym Wedding Plannerem. Właścicielką marki Biały Motyl, ale także marki AdRem360. Prywatnie żoną, mamą dwóch synów oraz miłośniczką kotów, a właściwie wszystkich czworonogów. 

Jestem absolwentką administracji, rachunkowości oraz zarządzania. Wszystko czego nauczyłam się w dotychczasowym życiu zawodowym pomaga mi sprawnie i z uśmiechem podchodzić do nowych wyzwań. Tą pozytywną energię zaszczepiam również w osobach, z którymi pracuję.

Jak pracuję?

Jestem zauroczoną kierunkiem i tempem zmieniających się trendów w branży ślubnej. Jeżeli macie pomysł na uroczystość, słucham Was i realizuje Wasze pomysły. Jeżeli nie macie własnej koncepcji inspiruję i pokazuję możliwości. Zawsze znajduję jakieś wyjście z sytuacji. 

Chcę abyście z moją pomocą mogli czerpać pełnymi garściami ze wszystkich nowości, inspirowali się nimi, a przez to czuli się jeszcze szczęśliwsi i bardziej spełnieni.  Dostrzegam możliwości tam gdzie inni ich nie widzą. Podchodzę kreatywnie do każdego projektu i dopinam go na ostatni guzik.

Opinie klientów

Co mnie wyróżnia?

Myślę analitycznie i rozkładam wszystko na czynniki pierwsze. Z ciągłego uczenia czerpię prawdziwą przyjemność. Lubię nowości, które usprawniają pracę  i nie waham się ich używać. Każdemu pomysłowi nadaję realny kształt, dostosowując go do Waszych marzeń, pragnień i planów.   

W swoim życiu zwracam uwagę na środowisko oraz poszanowanie praw zwierząt. Stąd też moja oferta skierowana specjalnie do naszych czworonogów.

Dlaczego ja

Bo organizuję szczęśliwe śluby : )

Biały motyl