fbpx

Czujecie motyle w brzuchu?

Marzy Wam się ślub plenerowy, ale nie macie koncepcji jak go zorganizować, a może ceremonia zaślubin w katedrze? Może odpowiedni dla Was będzie ślub humanistyczny? Wesele w pałacu, nowoczesnej sali, a może w ogrodzie? Jesteście szczęśliwi, ale jednocześnie czujecie niepokój lub pustkę w głowie, jak to wszystko zorganizować, od czego właściwie zacząć?

W każdej z tych i innych sytuacji warto zwrócić się o pomoc do konsultantki ślubnej.

Celebrujcie te chwile i cieszcie się nimi.

Będę koordynowała wszelkie działania od podpisania umowy, aż do ostatniej godziny przyjęcia weselnego.  Będę po to abyście Wy i Wasi bliscy w pełni mogli się cieszyć wyjątkowymi chwilami, byście czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

 

Swoją ofertę podzieliłam na kilka kategorii, tak aby każdy z Was znalazł tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Czytaj o mnie

Koordynowanie dnia ślubu i wesela

Przygotowaliście wszystko, zaplanowaliście w szczegółach,  ale czujecie, że te chwile muszą być Wasze. Specjalnie dla Was sporządzę scenariusz dnia, uwzgledniający Wasze rozwiązania. Będę czuwała nad jego realizacją i zadbam, aby wszystko odbyło się bez zakłóceń. Zadbam o radość i spokój Wasz i Waszych Gości. W tym oczywiście:

  • będę koordynowała ostatnie przygotowania, ceremonię i wesele
  • zadbam, aby dzień ślubu przebiegł zgodnie z opracowanym scenariuszem
  • będę w kontakcie z podwykonawcami, skoordynuję ich pracę
  • pomogę w dokonaniu rozliczeń finansowych
  • i oczywiście dopracuję szczegóły, tak aby ten dzień należał tylko do Was
Biały motyl