fbpx

Czujecie motyle w brzuchu?

Marzy Wam się ślub plenerowy, ale nie macie koncepcji jak go zorganizować, a może ceremonia zaślubin w katedrze? Może odpowiedni dla Was będzie ślub humanistyczny? Wesele w pałacu, nowoczesnej sali, a może w ogrodzie? Jesteście szczęśliwi, ale jednocześnie czujecie niepokój lub pustkę w głowie, jak to wszystko zorganizować, od czego właściwie zacząć?

W każdej z tych i innych sytuacji warto zwrócić się o pomoc do konsultantki ślubnej.

Celebrujcie te chwile i cieszcie się nimi.

Będę koordynowała wszelkie działania od podpisania umowy, aż do ostatniej godziny przyjęcia weselnego.  Będę po to abyście Wy i Wasi bliscy w pełni mogli się cieszyć wyjątkowymi chwilami, byście czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

 

Swoją ofertę podzieliłam na kilka kategorii, tak aby każdy z Was znalazł tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Czytaj o mnie

Konsultacje ślubne

Chcecie sami organizować uroczystość ślubu i wesela. Czujecie się w tym dobrze, możecie liczyć na pomoc bliskich lub przyjaciół. Potrzebujecie jednak pewnego wsparcia, pomocy w wyborze motywu przewodniego, czy  też czegoś bardziej konkretnego, jak np. opracowania  scenariusza dnia ślubu. W tym wszystkim pomogę Wam podczas konsultacji, ale także:

  • pomogę usystematyzować niezbędne szczegóły
  • doradzę w jaki sposób uniknąć wpadek organizacyjnych
  • na Wasze życzenie zaprezentuję Wam trendy i style ślubne, którymi możecie się inspirować.
  • odpowiem na wszystkie pytania związane z organizacją uroczystości
Biały motyl