fbpx

Czujecie motyle w brzuchu?

Marzy Wam się ślub plenerowy, ale nie macie koncepcji jak go zorganizować, a może ceremonia zaślubin w katedrze? Może odpowiedni dla Was będzie ślub humanistyczny? Wesele w pałacu, nowoczesnej sali, a może w ogrodzie? Jesteście szczęśliwi, ale jednocześnie czujecie niepokój lub pustkę w głowie, jak to wszystko zorganizować, od czego właściwie zacząć?

W każdej z tych i innych sytuacji warto zwrócić się o pomoc do konsultantki ślubnej.

Celebrujcie te chwile i cieszcie się nimi.

Będę koordynowała wszelkie działania od podpisania umowy, aż do ostatniej godziny przyjęcia weselnego.  Będę po to abyście Wy i Wasi bliscy w pełni mogli się cieszyć wyjątkowymi chwilami, byście czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

 

Swoją ofertę podzieliłam na kilka kategorii, tak aby każdy z Was znalazł tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Czytaj o mnie

Kompleksowa organizacja dnia ślubu i wesela

Jeżeli nie macie czasu na planowanie wesela lub mieszkacie za granicą lub z jakiegoś    innego powodu nie możecie zająć się jego organizacją? Ta oferta jest dla Was.

Zaprezentuję Wam najnowsze trendy i style ślubne. Będę dla Was wsparciem
od pierwszych chwil związanych z organizacją uroczystości, do godzin porannych przyjęcia weselnego. Pomogę wybrać motyw przewodni. Zadbam o oprawę florystyczną oraz muzyczną. Zaopiekuję się gośćmi, kontaktem z nimi, ich transportem, noclegiem oraz podziękowaniem za przybycie. Zadbam o inne szczegóły, tak aby ten dzień należał tylko do Was.


Ale przede wszystkim:

  • wytypuję wspólnie z Wami miejsce organizacji ślubu i wesela
  • sporządzę harmonogram przygotowań, budżet oraz scenariusz uroczystości
  • będę wsparciem przy wyborze menu, alkoholi, stołów tematycznych i słodkiego
  • będę w kontakcie z podwykonawcami, dokonam rozliczeń finansowych
Biały motyl